Výměna baterie a displeje u iPhone 4

Jednu věc někteří lidé vyčítají iPhone odpradávna a to je nemožnost vyměnit baterii. Do jisté míry je to pochopitelné vzhledem k nízké výdrži iPhone (i ostatních chytrých telefonů), jak známo, zde Apple u iPhone 4 hodně zamakal a zatím podle různých příspěvků uživatelů to vypadá, že nový iPhone vydrží 4 dny na příjmu při nízkém využívání, 2 dny při běžném, což je asi nejlepší výsledek na poli chytrých přístrojů.

Přesto by mnozí uvítali mít druhou náhradní baterii a zde mám jednu dobrou zprávu – baterie u iPhone 4 je vyměnitelná. Teď si asi říkáte, co to plácám za nesmysly, ale schválně se koukněte na následující video.

Z něj je zřejmé, že nová konstrukce iPhone je tak snadno rozebíratelná, že není ve skutečnosti o mnoho složitější a delší, než u telefonů s vyměnitelnou baterií, zabere maximálně minutu. Navíc si můžou lidé, kteří mění často baterií mohou práci usnadnit – nedat tam vnitřní šroubek, možná i místo vnějších šroubků použít nějaký patentek, aby nepotřebovali šroubovák.

Video znázorňuje též výměnu displeje, což se může hodit v případech, kdy se ten váš rozbije, přeci jen je to sklo (ač tvrzené), takže stačí blbý pád na kámen (ten o namazaném chlebu jistě znáte).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>